O Nas

LELLEK GROUP - historia, która zobowiązuje

Rodzina Lellek działa od ponad 100 lat na terenie Śląska Opolskiego. Pod koniec wieku XIX Grzegorz Lellek w podopolskiej miejscowości Niewodniki założył kuźnię i warsztat ślusarski, których prowadzenie w latach 30-tych przejął jego syn Konrad Lellek. Pod koniec lat 60-tych Reinhold Lellek zaczął specjalizować się w naprawie samochodów, a jego zakład stał się sławny w całej okolicy z powodu wyjątkowej fachowości i solidności usług. Przemyślana polityka inwestycyjna i konsekwencja w realizacji założonych sobie celów dają najlepszy z możliwych efektów jakim jest stabilny rozwój firmy.

Wszystkie działania podejmowane przez nas mają na celu zwiększenie efektywności prac wykonywanych na codzień, ale zarazem wpływają na długookresowy rozwój firmy. Strategicznym celem naszej firmy jest budowa nowoczesnego przedsiębiorstwa, profesjonalnie i kompleksowo obsługującego Klientów. Kierunki rozwoju naszej firmy określone są z uwzględnieniem sytuacji na wciąż zmieniającym się rynku samochodów osobowych w Polsce. Dzięki temu zawsze jesteśmy wśród liderów. Gwarancją sukcesów jest dla nas profesjonalizm w każdym działaniu, dlatego w żadnym z obszarów którymi się zajmujemy nie ma miejsca na przypadkowość. Począwszy od naszych kontaktów z Klientem, poprzez doradztwo techniczne i finansowe, po stałą opiekę serwisową Klient styka się z perfekcyjnym działaniem naszych specjalistów.

Na przestrzeni czasu nasze salony zostawały nagradzane różnymi wyróżnieniami oraz nagrodami, które motywowały nas do dalszego rozwoju i rozbudowy.

W 2004 roku otrzymaliśmy prestiżowe wyróżnienie "Octavius" w kategoriach: -dynamiczny rozwój firmy i wzorcowe budowanie wizerunku marki,
-najlepsze zarządzanie finansami firmy,
-wzorcowy salon

Ponadto w tym samym roku firma zajęła III-cie miejsce w sieci dealerskiej ŠKODY za największą sprzedaż samochodów tej marki.
-W kwietniu 2001 roku otworzyliśmy nowy punkt sprzedaży ŠKODY - AUTO CENTRUM KOŹLE - LELLEK Group w Kędzierzynie-Koźlu.
-W 2005 roku w Gliwicach powstał salon ŠKODY - AUTO CENTRUM GLIWICE - LELLEK Group.
-W 2006,2007 i 2010 roku nasze salony ŠKODY zajmowały czołowe pozycje w teście organizowanym przez tygodnik Auto Świat!
-W 2018 roku ŠKODA LELLEK OPOLE została uhonorowana tytułem "Przyspieszenie roku 2017". Pod uwagę jury brało progres w kilku obszarach porównując wskaźniki roku 2016 do 2017.
-W 2019 roku nasz salon ŠKODA LELLEK KOŹLE otrzymał III miejsce w konkursie "DEALER ROKU 2018"

Jako Grupa sprzedajemy rocznie tysiące nowych samochodów oraz samochodów używanych. Obsłużyliśmy na przestrzeni lat kilkaset tysięcy klientów. Naprawiliśmy dziesiątki tysięcy samochodów - zawsze z tym samym zaangażowaniem, dokładnością i rzetelnością. Podejmując współpracę z nami możecie mieć Państwo pewność że będziecie szczególnie zadowoleni!​

LELLEK GROUP - PRZEWAGA DZIĘKI JAKOŚĆI

Zobacz film z otwarcia nowych salonów LELLEK w Opolu!